De trainingen die u hieronder vindt zijn trainingen die voor een langere periode geldig zijn.


Dag

Periode

Uur

Discipline

Doelgroep

Plaats

Trainer

maandag zomer/winter 18.45 - 20.15 spurt + middelange afstand kadetten, scholieren, junioren, senioren, masters Heusden (het veen) Romain Elsen
maandag zomer/winter 18.45 - 20.45 alle disciplines uitgez poolstok kadetten, scholieren, junioren, senioren Heusden (het veen) Tatyana Kim
maandag zomer/winter 19.00-20.30 alle disciplines uitgez poolstok miniemen, kadetten, scholieren, junioren Heusden (het veen) hilde Gios
woensdag zomer/winter 17.45 - 18.45 kennismaking met werpnummers benjamins, pupillen Heusden (het veen) Ecem Demirel
woensdag zomer/winter 17.45 - 18.45 kennismaking met alle disciplines benjamins Heusden (het veen) Karen Hermans
woensdag zomer/winter 17.45 - 18.45 kennismaking met alle disciplines benjamins Heusden (het veen) Johan Dreesen
woensdag zomer/winter 17.45 - 18.45 kennismaking met alle disciplines kangoeroes Heusden (het veen) Thomas Germaey
woensdag zomer/winter 17.45 - 18.45 kennismaking met alle disciplines benjamins Heusden (het veen) Baiba Vogelaar
woensdag zomer/winter 17.45 - 19.00 kennismaking met alle disciplines pupillen Heusden (het veen) Hilde Gios
woensdag zomer/winter 18.45 - 20.45 alle disciplines uitgez poolstok kadetten, scholieren, junioren, senioren Heusden (het veen) Tatyana Kim
woensdag zomer/winter 19.00-20.30 alle disciplines uitgez poolstok pupillen, miniemen Heusden (het veen) Baiba Vogelaar
woensdag zomer/winter 19.00-20.30 alle disciplines uitgez poolstok miniemen, kadetten, scholieren, Heusden (het veen) hilde Gios
woensdag zomer/winter 19.00-20.30 spurt,horden, middellange afstand kadetten, scholieren,junioren Heusden (het veen) Jaak Hellings
woensdag zomer/winter 19.00-20.30 spurt + middelange afstand kadetten, scholieren, junioren, senioren, masters Heusden (het veen) Romain Elsen
woensdag zomer/winter 19.00-20.30 middelange afstand + lange afstand kadetten, scholieren, junioren, senioren, masters Heusden (het veen) Richard van der Gaast
maandag zomer/winter 19.00-20.30 hoogspringen kadetten, scholieren, junioren, senioren Heusden (het veen) Rudy Pittonvils
vrijdag zomer/winter 17.45 - 18.45 kennismaking alle disciplines kangeroes Heusden (het veen) Thomas Germaey
vrijdag zomer/winter 17.45 - 18.45 kennismaking met alle disciplines benjamins Heusden (het veen) Karen Hermans
vrijdag zomer/winter 17.45 - 18.45 kennismaking met alle disciplines benjamins Heusden (het veen) Johan Dreesen
vrijdag zomer/winter 17.45 - 19.00 kennismaking met alle disciplines pupillen Heusden (het veen) Svend Canters
vrijdag zomer/winter 17.45 - 19.00 kennismaking met alle disciplines pupillen Heusden (het veen) Hilde Gios
woensdag zomer/winter 17.45 - 19.00 kennismaking met alle disciplines pupillen Heusden (het veen) Hilde Gios
vrijdag zomer/winter 18.45 - 20.45 alle disciplines uitgez poolstok kadetten, scholieren, junioren, senioren Heusden (het veen) Tatyana Kim
vrijdag zomer/winter 19.00 - 20.30 kennismaking met werpnummers Miniemen Heusden (het veen) Sieber Canters
vrijdag zomer/winter 19.00 - 20.30 middelange afstand + lange afstand kadetten, scholieren, junioren, senioren, masters Heusden (het veen) Richard van der Gaast
vrijdag zomer/winter 19.00-20.30 alle disciplines uitgez poolstok pupillen, miniemen Heusden (het veen) Baiba Vogelaar
vrijdag zomer/winter 19.00-20.30 alle disciplines uitgez poolstok miniemen, kadetten, scholieren, Heusden (het veen) hilde Gios
vrijdag zomer/winter 19.00-20.30 spurt,horden, middellange afstand kadetten, scholieren,junioren Heusden (het veen) Jaak Hellings
vrijdag zomer/winter 19.00-20.30 spurt + middelange afstand kadetten ,scholieren, junioren, senioren,masters Heusden (het veen) Romain Elsen
maandag zomer/winter 19.00-20.30 spurt,horden, middellange afstand kadetten, scholieren, junioren, Heusden (het veen) Jaak Hellings